Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GEÇMİŞ ZAMANLARA GİTMEK

12.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen şiyar alataş
İşte bizim mahllede bir abimiz var sözde o elektronikle uğraşırken zamanda yolculuk icadını buluyor araba ile zamanda yolculuk yaptırıyor bana ilerki bi zamana gideceğim diye biliyorumm geçmiş bi zamana dönüyorum 1920 li seneler türkiye değil ama gittiğim yerin dilini konusabiliodum araç bozuldu oradakii insanlar gibi yaşamaya başladım okula gidiyorum araçlar eski televizyonlar yeniydi lcd felan orada babamı görüyorum bana bakıyor sadece konusmuyor sonra birilerinden yardım istedim uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapıp ara boyuta çıkmışsınız. Çıkma esnasında bazen bir takım araçlar kullanırız. Bu zaman makinası da o yüzden girmiş rüyanıza. Ara boyut hayaller alemidir. Tahmin bile edemeyeceğiniz hayal akımları bulunur ve siz onların arasından geçmişsiniz. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak ara boyut hakkında bilgi edinebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA