Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GEÇMİŞ YAŞAMLARIMIZI GÖRMEK

07.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı(Bölüm1)
Merhaba, rüyamda bir bayanın kullandığı arabadayım önde oturuyorum.Arabayı sahilde kullanıyor, kayaların üzerinde.En sonunda arabanın benim bulunduğum yerdeki tekerleği deniz kısmına geçiyor ve araba takla atıyor. Takla atarken öleceğime hiç ihtimal vermemiştim diyorum içimden. Sırt üstü şekilde geriye doğru düşüyor gibiyim. Artık nefes almıyorum diyorum.Sonra bir erkek sesi duyuyorum. "Görevine devam et." diyor normal bir tonda... Ben, oğlumun olacağını müjdeleyen, reenkarnasyon işareti olan rüyayı da ramazanın ilk günü görmüştüm. Sayenizde ne olduğunu anlamıştım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir olay olacak; birinin aklına uyacak ve onunla birlikte hareket edeceksiniz. Bu durum sizin hayatınızı değiştirebilir çünkü o yanlış yapacak ve siz bu durumdan etkileneceksiniz. Yaşamınızda ani bir değişim, önlenemez gelişmeler var. Ama ne olursa olsun bu dünyadaki aktif rolünüzü sürdürmeniz gerektiği söylenmiş size. Bu rüya başka bir açıdan önceki yaşamlarınızdan birinin ölüm anına ilişkin olabilir. Yeterince derin uyursak bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımızın bazı kesitlerini hatırlarız. Hipnoz ile de benzer şeyler yapılabiliyor. Hatırladıklarımız genelde ölüm anına yakın zamanlar oluyor. Bu rüya öyle bir ana ait ise boğularak vefat etmiş olabilirsiniz. Ve hemen akabinde size yeniden dünyaya gelme şansı tanımışlar, söylenen söz dünyaya geliş amacınızı gerçekleştirmeden öldüğünüz için tekrar aynı görev için bedenlendiğinizi haber veriyor bize. Siz kaderi yaşayamadan bir başkasının hatası nedeniyle ölmüş olmalısınız. Annenizin çevresinde ölmeniz de yine aynı mekanlarda yaşadığınızın işaretidir. Genelde böyle oluyor zaten, aynı bölgede ve hatta aynı ailede bulunuyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA