Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA GEBE OLMAK

02.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Burçin Tekin
Rüyamda gebe olduğumu öğrenmişim.gerçekte pisikolojik tedavi görüyorum hala .eskiden okuduğum üniversitenin psikoloğuna da gidiyordum.ruyamda ise gebe kaldığımı öğrenince eskiden okuduğum sonrasında başka bir üniversiteye geçiş yapmıştım üniversitenin psikoloğuna gidip ne yapmalıyım çocuğu aldırayım mı diye sormak İçin gittim ruyamda.ve o psikolog rüyam da oradan ayrılmış.onun yerine başka bir doktor varmış.çocugu aldıralım demiş kadın doktor.gerçekte şu an ki psikiyatristim erkek.hkuk mezunym
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İçinizdeki sorunları çözmeniz için doktorunuza ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Ve yine biliyorsunuz ki bir süre sonra psikolojik sorunlarınız düzelecek. Sanırım sizin sorunlarınız okulla ilgili ya da okul zamanından kalma. Bir kadın size yardımcı olabilir. Beklentilerinizi yüksek tutmak ruhsal sorunlarınızın kaynağı olabilir. Biraz işleri ve hayatı oluruna bırakmayı deneyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA