Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GAZETELERİN YANMASI

02.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen AHMET PÜR
MERHABA, RÜYAMDA BAHÇE VEYA TARLA BENZERİ BİR YERDEYDİM. ETRAFTA YIĞIN YIĞIN GAZETE BALYALARI VARDI. HER ŞEY YANMIŞ, BİTMİŞ.DUMANI TÜTER HALDEYDİ. GAZETE BALYALARININ ÇOĞUNLUĞU YANMIŞ ŞÖYLE DÜŞÜNÜN GAZETELER ETRAFA SAÇILMIŞ, HALA DUMAN TÜTMEYE, YANMAYA DEVAM EDİYOR. GAZETELERİN YARISI VEYA YARIDAN FAZLASI KÜL OLMUŞ. HATTA DAHA FAZLASI. HER YER YANGIN,KÜL.YARISI YANIK BİR GAZETEDE TRUMP VE MERKEL'İN HABERİ VARDI.TRUMP UMURSAMAZ, MERKEL ŞAŞKIN. MUHTEMELEN YANGINDAN BİRAZ SONRA TARLA SÜRÜLMÜŞ.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki ayrı yorum yapabilirim. Ya uluslararası arenada çok can sıkıcı haberler olacak ya da gazetecilerle ilgili can sıkıcı gelişmeler. Her iki türlü de bu olaylar geniş çevrelerde yankı bulacak ve sizi de hem şaşırtacak hem de üzecek. Bu yangına rağmen hala verim beklentisi ise sürüyor, en çok da bu şaşırtabilir sizi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA