Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GASP EDİLMEK

02.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ceylin
Eşim ve kızım guya memleketteymsiz gece otobusle biryere gidiyz şoför bizi indiryr ama heryer biber gazi kokuyr eşime kızımzn ağzını iyice kapatta etkilenmsn diyrm kucağına aliyr kizimizi ve indigimz o sokakta ilerlerken arkamzdn uc dört kişi bilmedgm tanimadgm insanlr eşime kim olabilir bunlar taniyrmsn diyrm esimde hayır ama hızlı gidelim ne olur ne olmaz derken arkadn gelenler koşuyorlar ama ortalik zifiri karanlık sonunda bizi yakaliyorlar sonra eşimin boynuna cokuyorlar ben kizimi esimin kucagindan zorla alıyorum sonra eşimin çığlık atmasıyla uykumdan uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öncelikle harf atlayarak yazdığınız rüyaları yayına almıyoruz, bilginiz olsun. Sadece bir kereye mahsus, rüyanız önemli olduğu için yanıtlıyorum. Bu rüya katıldığınız bir ekipten, aileden ya da sosyal çevreden kopmamanız konusunda çok ciddi bir uyarı taşıyor. Eşiniz risk altında. Bir nedenle ondan intikam almak isteyenler olabilir. Biber gazı kokusu bunu hissedeceğinizi haber veriyor. Şimdi sakin kafa ile düşünün, buradaki tehdit ne olabilir. Buna göre önleminizi alın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA