Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GAİPTEN SES DUYMAK

18.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen harun aksu
Savas donemindeyiz. Gece vakti. Bizim evde balkona siper almisiz annemle. Balkonun ustunde bir musluk var su akiyor. Disaridan 5 tane buyukten kucuge dogru mosmor elma attilar. Ve yikamaya basladim onlari. Siper halimi bozmadan disariya gorunmeden. En buyuk elmayi yikadim ve yere koydum. Elmayi yere koyar koymaz gür bir ses 'deli yurek kalk' dedi. Tuylerimiz diken diken oldu annemle. O gur ses dunyayi titretti. Sonuncu elmayida yikadim. Sonra ses geldi 'deli yurek şaha kalkma vaktindir' dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Annenizle birlikte pek çok zorluğa göğüs geriyorsunuz. Yakın bir zamanda size havadan gelecek bazı kısmetler var ama bunları değerlendirmek için biraz para harcamanız gerekebilir. Ancak bu gerekli, sizi yeni yaşama hazırlayacak güç bunu sizden istiyor. Yaşamınızda çok önemli değişimler olabilir, buna hazırlıklı olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA