Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GAİPTEN BİLGİ ALMAK

18.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ismayilHasanzadeh
Ruyada görüyorumki merdiven yıkarken bir yaşlı kadın gelib bizim dairenin önünde durup bunu sana söylemeliyim diyor. Sonra evimin içersine girip bunun bilmelisin sen bunu bilmelisin diyor. Ben evden kovmak istiyorum çık evimden diyorum ama bu bunu bilmelisin diyor. Sonra aniden yok oluyor ama çantası evde kalıyor. Ben de çantaya bakıyoru içersindr bir adet telefon, iki adet cüzdan Bir cüzdanda dolarlar, diğer cüzdanda bozuk paralar ve hemin yaşll kadının adına tapu var. Lütfen bunu yorumlarm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gaipten bilgi almak.. Size anlatmaya çalışmış ama dinlemeyince sadece sembolleri bırakıp gitmiş. Para ile ilgili bir konu var ortada. İki kişinin kesesini ilgilendiriyor. Bununla ilgili dedikodulu haberler alacaksınız, size telefonda analatacaklar. Konu bir mülkle ilgili olmalı. Ve sanırım sizi de ilgilendiriyor. Rüya uyarı rüyası olabilir. Bir tapunuz varsa bunun üzerinde başkalarının kötü niyetleri olabilir, dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA