Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GAİPTEN BİLGİ ALMAK

27.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen güliznar
Merhaba.15 yaşında bir kız öğrenciyim rüyamda bir evdeyim bir odaya giriyorum orada padişah yada evliya bir zaat vardı. Ona doğru yaklaşıyorum ve kulağıma "Özgürlük" diyor ve elime beyaz bir kuş veriyor. Ben kuşu uçurmak için pencere arıyorum. Pencereyi açıyorum ve gökyüzüne bakıyorum bulutlar yol gibi dizilmiş kuşu havaya atıyorum kuş uçuyo elime geri konuyor 1-2 defa tekrar uçuruyorum yine elime konuyo en son kuşu kulağıma yaklaştırıyorum ve kuş bana aynı zaatın sesiyle "Özgürlük" diyor.tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Özgürlüğü seçmelisiniz. Çok açık bilgi verilmiş size. Hem o atın ağzından hem de saflığı temsil eden kuşun ağzından. Baskı altında iseniz ve önünüzde özgürlüğe giden bir yol için tercih kullanma şansı varsa, özgürlüğü seçin. Zaten ruhunuz da bunu istiyor. Kuşun bir diğer temsili de ruhtur. Ruhunuzun sesini duymuşsunuz. Eğe baskı altında iseniz bu bir bilinçaltı rüyası da olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA