Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GAİPTEN BİLGİ ALMAK

22.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslı
Geçenlerde bir rüya gördüm ben ayıcığımı karanlık bir odaya bırakıyordum sonra yakışıklı bir çocuk geldi ayıcığımı elimden aldı ve evin damı gibi bir yere çıkardı bende arkasından çıktım ve bana dediki sevdiğin şeyleri siyaha çekmekten vazgeç üzülmenin anlamı yok sen siyahların siyahını yaşadışın fakat birgün mavi olacaksın dedi ve gitti ne demek istedi ve o gördüğüm yüzü hatırlıyor gibiyim ama çıkartamıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O kişiyi önceki yaşamlarınızdan tanıyor olabilirsiniz. Ya da ölüm ötesinde size destek veren ruhsal rehberlerinizden biri olabilir. Ruhsal rehberler insan formunda değillerdir. Ancak ölümün ardından bize, yadırganmamak için insan formunda görünürler. Bu rüyada size çok önemli mesajlar verilmiş. Siyah, karanlıktır, negatiftir, olumsuzluktur. Siz farkında olmadan kendinize negatif bir çember örmüşsünüz. Çünkü geçmiş yaşamlarınız çok ağır tecrübelerle dolu. Oysa ki bu yaşamınızda size mavi vermişler. Mavi huzurun ve dinginliğin rengidir. Pozitif aurayı temsil eder. Sizin bu yaşamınız, huzur için ruhunuza verilen bir hediye. Doya doya yaşayın bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA