Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GAİPTEN BİLGİ ALMAK

26.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mhtptrgt
Umreye gidiyorum ama kabeyi görmüyorum diyorum ki kendi kendime bu kutsal topraklardan kavanoza koyup rizeye götürsem özledikçe kapağını açar koklarım sonra yanıma bir kadın geliyo diypki bana bu kavanozu rizeye götür orda bir kadın var senin akraban mehtap adında o buraya gelecek kavanozu ona ver buraya tekrar geri gönder mehtap dediği gerçekte akrabamız
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kadının bir sorunu var ve aşmak için ruhsal boyutta size bir görev verilmiş. Görevin ne olduğunu yaşadıkça öğreneceksiniz ama size verilen bilgiyi önemseyin. Zamanı geldiğinde bu kadının sıkıntılarına derman olmaya çalışın. Kabe en büyük enerji alanlarından biridir. Oraya gittiğiniz için ruhunuz arınmıştır. Ama bunun sebebi var, bu kadının sıkıntılarını üstleneceksiniz. Sonrasında o kadının ruhu da arınacak, Kabe'ye gidecek olması onu sembolize ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA