Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GAİPTEN BİLGİ ALMAK

01.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Derya
Rüyamda camideyim kırmızı halıları vardı yeşil seccade serdim yere oturdum ezan okunuyordu.ezan bittikten sonra namaza durdum.bazı kadınlar yattığı yerden bazıları da ezan okunmadan namazını kiliyorlardi.namazımı ve duamı bitirdim.camide evleneceğim kişinin zor koşullarda çalıştığını adının mehmet olduğunu söylediler.camiden çıkıyordum dedikleri üniformalı kişi camide namazını kılmış dışarıda beni bekliyordu benim adım mehmet seni bekliyorum dedi gözlerini ayırmiyordu benden sürekli gülümsüyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Genelde bu tür bilgiler doğru çıkıyor. Ancak bilinçaltı ilginç bağlantılar yapabiliyor. Mesela duyduğunuz isim evleneceğiniz kişinin değil de babasının adı olabilir ya da üniformalı çalışan değil de üniformalıların çalıştığı bir yerde çalışan biri olabilir. Seçenekler çoğaltılabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA