Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GAİPTEN BİLGİ ALMAK

12.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mavi76
Ruyamda annemle bırlıkte bır ovadayız.etraf kayalık daglık ...ovada standlar kurulmus gergınendıselı ve agresıfım.anneme hadı artık gıdelım dıyorum.yabancı esmer kadınlar goruyorum.hava kararmak uzereyken dagda kı kayalıklara bakıyorum.grı bır suru kurt yada cakal surusu.anneme kurtları gosterıyorum.muthıs endıse var ıcımde annem de bır o kadar rahat halen standları gezme hevesınde.cakal yada kurtlardan bırı uzaktan daglık kayalık bolgeden bıze dogru kosmaya baslıyor.donup kalıyorum.yanıma gelıyor ve bırden esmer sakallı genc bır adam halıne burunuyor.bana bır uyarıda bulynuyor.ne soyledıgını hatırlamıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuz endişeli ve huzursuz. Belli ki bazı şeyler için kadersel bir süreç başlayacak. Ruhunuz biliyor, bilinciniz bu bilgiye vakıf değil. Gördüğünüz hayvanlar düşmanlıktan korunmanın bilgisine sahipler. Biri sizi uyarıyor ama ne dediğini hatırlamıyorsunuz. Oysa ki çok önemli bir bilgi olduğu kesin. Sizi yeniden uyaracaklardır. Hatırlamadığınızı biliyorlar. Bu kez kalkar klakmaz rüyayı bir kağıda yazın. Başucunuzda defter kalem bulunsun. Bir düşmanlıktan ancak bu bilgi sayesinde korunabilirsiniz. Yalnız böyle rüyalarda bazen alınan bilgi bilinçaltına yerleşir. Siz bilirsiniz ve ona göre davranırsınız ama bildiğinizi bilmezsiniz. Belki de böyle olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA