Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GAİPTEN BİLGİ ALMAK

29.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif90
Merhabalar ben rüyamdabir camiyi ziyaret ettiğimi gördüm.üst katta bir çıkış kapısı vardı ve orada bir tabut vardı.kapıdan tabuta baktığımda oranın çok yüksek olduğunu ve tabutun uçurum kenarında yattığını gördüm. iki bayan tabutu ziyaret ediyordu fakat uçurum olduğu için ona yanaşamamışlardı. sonra ben yanaştım ve tabutu açabildim.Peygamber efendimizin yattığı söylenen tabutun içinden mumya gibi sarılı kardeşimi gördüm tabuttan kalktı ve bana dokunarak hayatta her istediğimin olacağını söyled.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kızkardeşinizin suretinde size bilgi vermişler. Geleceğinizi çok merak ediyorsunuz ve an'ı yaşamaktan çok geleceğe odaklanıyorsunuz. Cami isteklerinizi temsil ediyor, hedeflerinizi. Zor olacaklarını düşünüyorsunuz ama yollar size açılacak, şu anda istediğiniz tüm şeylere ileride kavuşacaksınız. Ancak bu durum sizi çok mutlu bir insan haline getirecek mi? orasını bilemem. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA