Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FÜZE GELMESİ

02.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hidiyemedim
Pencereden baktım tepe yanıyordu.Çanta hazırladım.Su, kraker, şırınga.Babam binanın önündeydi.Camdan,korkuyorum yanına gelicem çantamı hazırladım dedim. Babam,gel korkma dedi.Evimize doğru gelen füze geliyodu.Ablama sarıldım,anne koş dedim.Babam"sarılın birbirinize"dedi. Üçümüz koştuk.Banyoya girdîk.Kapıya dayandı üçümüz birlikte kapıyı tuttuk.Kapıdan çekildik.Duşakabine girdim peşimden geldi.Füzeyi duşakabine soktum,kaçtım.binadan kaçtık.O an anladımki füze bana yollanmıştı. Babam çoktan gitmiş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada füze gelmesi.. Bir haber ya da bir gelişme; korku ve endişe ile beklenen bir durum var. Belki de fazla endişeli birisiniz, hayatınızın bir yerde alt üst olmasından korkuyorsunuz. Takıntılı duygu halleri de rüyaya bu şekilde yansıyabilir. Tek güvendikleriniz aileniz ama babanızı ailenin dışında tutuyorsunuz. En zor zamanlarda sizinle olmayabilir; böyle hissediyorsunuz ve sözlerini de bu nedenle çok önemsemiyorsunuz. Bu bir bilinçaltı rüyası, neyse ki haberci değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA