Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FOTOĞRAFIN YANMASI

25.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen balıkesir10
Bir evdeyim evde yaşlı çift bana eski bir dua öğretiyor sonra o duayı kaybediyorum tekrar almak için evlerine gidiyorum onlarda kaybetmiş dua asılı olduğu duvarda yok adam Allah bu duayı okumamızı istemiyor diyor neden böyle oldu diyorum duvarda asılı resmimi gösteriyor sadece insan resmi olarak ben varım diğer bütün duvarlarda dualar asılı resmim ateş gibi patlamış duvarda kara iz kalmış diz çöküp ağlıyorum benim yüzümden başınıza bela geldi diye adam sakin bir şekilde gülüyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya esnasında çok ağladıysanız rüyayı ağlamak için görmüş olabilirsiniz. Bu durumda arama bölümüne ağlamak yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Eğer böyle değilse bu rüya sizin için beddua eden birilerinin olduğunu haber veriyor olabilir. Büyü, etkileme ya da beddua. Sizinle uğraşıyor olabilirler ve evrene karşı geldiklerinin farkındalar. Elbette rüyada gördüğünüz insanlar birer sembol. Bu kişiler sizin çevrenizden insanlar ve kendilerini ve amaçlarını gizliyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA