Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FIRINI BÜYÜTMEK

16.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayfer
Rüyamda dayımın köyünde yengelerdeyim bebek arabasında bebeğiyle birlikte arkadaşımın gelini de oradaymış dayımın eskiden çalıştırdığı ekmek fırınına gidiyorum eskiden fırın küçüktü dayım fırını büyütmüş değişiklik yapmış içeri girdim genç oğlum ve dayım vardı ekmek attığı fırının ağzı açıktı içinde odunlar yanıyordu kıpkırmızı alevler vardı duman yoktu o sırada arkadaşımın gelini de oraya geliyor dayım sinirleniyor meğerse bu kadınla küsmüşonu istemiyormuş dayımlar bu kadını hiç tanımıyorlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anlaşılan bir anlaşmazlık var ve maddi konulara dayalı. Arkadaşınızın gelini sadece bir sembol. Bu rüya dayınızın işi ya da maddi durumu ile ilgili olumlu gelişmelerin bazı sorunları da beraberinde getireceğini haber veriyor. Bu gelişmeler sırasında sizin aile bağlarınız kuvvetlenebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA