Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FIRINDA FARE GÖRMEK

04.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gökhan
Sayın kahin rüyamda bir fırına giriyor ve beyaz poşette taze ve sıcak 3 tane ekmek alıyorum tam poşeti alırken kasanın üzerinden aşagıya küçük bi fare atlıyor ben ürküyor ve kaçar gibi olyrum fırından çıktıktan sonra bibalkonda teyzemi ve yanında tanımadıgımbi kadın görüyorum baskasna bgryrm tyzm üzrne alnıp sinrlnyr ve oda bagrp üztündekni sıyırıyor biraz içi gzkyr daha sonra evin içinde oyuncak olan bi odada sarışın çocukla oynuyorum venot olarak teyzemle kavgalıyız bu ara ve konuşmuyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çalıştığınız ya da gelir elde ettiğiniz bir yere hırsız girebilir, dikkatli olun. Teyzenizla olan diyaloğunuz bilinçaltınızın bir ürünü. Bu arada rüya yazarken harf atlamayın çünkü düzgün yazılmamış rüyaları yayına almıyoruz. Gerekirse, bölüm sonuna "devam" yazarak, rüyanızı iki bölüm halinde yollayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA