Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FERRARİYE BİNMEK

29.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ferrarili derbeder
Büyük bir şehirdeyim,şort tişörtle dağdan bayırdan geçmişim,tırmanarak oraya gelmişim,yoluma devam etmek için deli gibi çaba sarfediyorum.saçlarımda yaprak,ot.yola çıkınca kenarda kırmızı bir ferrari görüyorum.oh be diyip atlıyorum arabaya.tam olarak benim değil,ama benim için gelmiş gibi,çalmıyorum yani.tam gaz gidiyorum.yol bitiyor.tekrar otobana dönüp basmam lazım diyorum.nasıl döneceğime bakıyorum.biadam gelip türkiyeye son gelen ferrari bu di mi diyo.çaktırmayıp,gülüp,evet diyip devamediyrm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok zorluklar yaşamışsınız ama şimdi inanılmaz mucizeler olacak. Hayat size mükemmel şanslar suncak, uzanın ve alın, sorgulamayın, değerlendirin sadece. Bu nefis bir süreç ve elbette bitecek diyor rüyanız. Önemli olan bu süreci iyi değerlendirmek, bitmeden doğru kararlar verebilmek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA