Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FELAKETTEN KURTULMAK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Egeli
Yazlık bir alanda iş için bulunuyorum. Bir anda tsunami başlıyor.Aileme ulaşamıyorum.Etrafımda uzun yıllardır görmedğim tanıdıklarımın var onları da kaybediyorum.En sonunda dalgalar korkunç büyük bir hal alıp,Binalar yok oluyor.Dalgalar gökyüzünü kaplayıp kapkara olduğunda bir ışık görüp onu takip ediyorum.Devamlı da ailemi arıyorum ama yoklar. Işığı takip ettikçe ışık büyüyor.Ve sonunda biri arkamdan ışığa doğru itiyor,o tarafa gidenler çocuk olup kurtuluyor diyor ve bende öyle kurtulup uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızda bir şey iyi gidince bir başka şey kötü gidiyormuş gibi hissediyorsunuz sanırım. Bu rüya aslında sizin iç dünyanızla ilgili. Ya hedeflerinize ulaşamıyorsunuz ya da özel hayatınızla iş hayatınız arasındaki dengeyi kurmakta zorlanıyorsunuz. Sizi bu içinizdeki kaostan kurtaracak gelişmeler olacak. Çünkü siz yeni bir ruhsunuz ve dünya hayatında tecrübeli değilsiniz. Pek çok kez bedenlenen ruhlar madde dünyasının kaoslarına alışkın olurlar. Dünya yaşamını yeni deneyimleyenlere ruhsal alanda çocuk olarak bakılır. O nedenle rüyalarımızda bize öğüt veren ruhlar yaşlı insanlarla sembolize edilirler. Siz ışığa gittikçe gerçekteki halinize dönenlerdensiniz yani tecrübesiz ruhlardan. Madde dünyasında şaşkına dönmüş genç ruhlara ilahi destekler gelir her zaman. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA