Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FELAKET BEKLEMEK

21.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dream
Rüyamda ablamlar benim evimde oturuyoruz camdan deniz gözüküyor ablam eşinden ayrılmış başkasıyla evlenmiş eski ve yeni eşi bir arada ben biber toplamak için bahçeye çıkıyorum kapı eşiğinde paçama hayvan pisliği bulaşıyor sonra dışarı çıkıyorum biryere gidiyormuşuz birden heryer üstümüz kelebek oluyor rengarenk hepsi kelebekler gidiyor sonra yağmur gibi kuş yağmaya başlıyor büyük olanlar küçükleri öldürüyor ama insanlara zarar vermiyor ben bu hayra alamet değil bi felaket olacak herhalde diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ablanız biri ile ortak bir girişimin içinde yer alacak ya da biri ile ortak bir amaç için harekete geçecek. Sizin bu işten sıkıntı duymanız mümkündür, nedense evliyseniz kendi eşiniz için, evli değilseniz evlilikle ilgili talihiniz için bunun iyi bir gelişme olmadığını düşüneceksiniz. Bu düşünceler sizin içsel olarak çok sıkılmanıza ve hayatı sorgulamanıza, günhaların bedellerini düşünmenize, vicdan muhasebesi yapmanıza neden olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA