Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FARKLI YERE TAŞINMAK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hülya (1.bölüm)
Merhaba.rüyamda eski evimizin üst katındaki daireye taşınıyoruz ailecek. binanın yapısı ve daireler şekil olarak farklı ama konumu aynı. Duvarlar yemyeşil ve annem eski yatak odası takımını yeniden kurmuş, ben de bak ne kadar duvarlarla uyumlu olmuş diyorum.Banyoya giriyorum,olduğundan daha büyük genişletilmiş bir banyo,duş alıyorum ancak aynı anda regl oluyorum. sonra binadan dışarı çıkıyorum,evin bahçesinde iki yıl önce vefat eden dedemi görüyorum, yanına gidiyorum ancak dedem farklı bir adam bana nasihatlar veriyordu ancak uyandıgımda hiçbirini hatırlamıyordum.sadece onu dinlerken içten içe ağladığımı hatırlıyorum. teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşamınızda olumlu yönde değişimler var. Buna uygun olarak siz de rahatlayacaksınız. Adeta istediğiniz şeyler bir bir gerçekleşecek diyebilirim. Dedeniz ara boyuttaki vadesini tamamlamış ve ölüler katına çıkacak olmalı. Bu durumda iken ruhlar istedikleri surete bürünmeyi öğrenmiş olurlar. Bazen de yeniden doğuşları söz konusu olur ki o durumda da yeni girecekleri bedenin suretinde görünürler. Belli ki size vedaya gelmiş. Daha doğrusu sizi kendine çekmiş. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okuyun ve ruhların yolculuğu konusunda daha geniş bilgi edinin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA