Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FARKLI BİR BEDENDE OLMAK

29.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen arya
Tanımadığım bir şehirde tanımadığım bir erkekle kocaman bir arabada birilerine yardım etmeye gidiyorduk. Görünüş olarak içinde bulunduğum suliet ben değildim, yüz olarak beden olarak. Kıyafetleri liseye giden bir kızındı. Erkekse salaş bir şeyler giymişti. Birilerine yardım ettik. Arabada giderken uyurken baş belası dedi ve sonra uyandım.Yani farklı bir sahnedeydim. Bir tapınakta birinin mezarını arıyorduk. Fakat bu sefer erkek yoktu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bizler bu dünyada pek çok kez yaşarız. Farklı bedenlerde ve farklı hayatlarca yüzlerce yaşamımız var. Bunları bedenlenirken yani doğum esnasında unuturuz. Ancak uykuda bilincin alt katmanlarına geçtiğimizde geçmiş yaşamlarımızı bölüm bölüm hatırlarız bazen. Gördükleriniz geçmiş yaşamlarınızdan birine aittir muhtemelen. Geçmişinizi hatırlamışsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA