Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FARELERİ YOK ETMEK

25.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yahremu
Merhaba. Daha önceden taşındığım eski evimdeyim. Eve girdiğimde Binlerce fare sürü halinde (metrelerce) önce tavana daha sonrada evin tabanına up uzun bir sürü halinde giriyorlar. Annem gelip bağırıyor size dedim evi fare bastı evin temelini kazmamız lazım diyor. Biz de ailece evi içeriden her yerini temeline kadar kazıyoruz. Fareler temizleniyor ama kazı işi bittiğinde bir mekan atlaması yaşayıp daha nezih bir evde buluyorum kendimi. Kardeşimle konuşuyoruz bak artık fare sürüsü yok diye ...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ortam değişikliği size iyi gelmiş ama çok da çabalamışsınız. En azından ruhunuz azap çekmiş. Fareler çirkin konuşan insanları, çirkin çevreleri, sıkıntılı konuları temsil ediyor. Özellikle de kötü konuşan kadınlar ailenizin huzurunu çok kaçırmış olmalı. Artık bu konular geride kalmış olmalı, daha yeni ve huzurlu bir yaşam sizi bekliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA