Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FARE GÖRMEK

22.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Leyla
Merhaba rüyada kendi odanın eşyalarını toplamış arkadaşlarla tasinuyimuyuz yoksa kendi odanın eşyasını değişiyor onu hatırlamıyorum balkondan bir şişman siyah bi fare giriyor ama sanki o fare bizim evdekiler taniyomus gibi çok önemsemiyor um ama şımarık gibi birden üstüme atkıyı boynundan issiriyo istiyorum bidaha üstüme atkıyı yine boynundan issiriyo arkadaşlarım Suna bak farenin rahatlığına bak diyerek ayipluyo boynum boynum aciyo sonra fare kapıdan rahatbur şekilde cikuyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Fare görmek.. Çok imla hatası var ve rüyayı tam olarak anlayamadım. Kim taşınıyor, fare sizi mi atkıyı mı ısırıyor? Anladığım kadarı ile kötü niyetli, ağzı bozuk ve muhtelen sürekli sorun çıkartan kıskanç bir kadın girecek hayatınıza ve sizi kıskançlığı ile üzecek, arsızlığı ile şaşırtıcak. Bu sadece belli bir süreç; bir süre sonra hayatınızdan kendiliğinden çıkıp gidecek bu insan. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA