Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FARE DOĞURMAK

06.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dilay Özder
Rüyamda hamileydim. Doğum zamanı gelince bir şeyler oluyordu ve benim çocuğumu başkası doğuruyordu. Doğan ise bir bebek değil fare yavrusuydu. Fare yavrusunu severken doğumu ben yapmadım acaba sütüm gelir mi diye düşünüyordum ve ben bir anda yavru süt kusmaya başlıyordu. Ben onu yatırıp anneme emanet edip gidiyordum. Geri döndüğümde ise yavru çok tüylü, güzel bir fare dönüşüyordu. Ben ise anneme çocuğa bir daha bu kadar yemek yedirme obezite olacak diye kızıyordum. Bundan sonra uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bana durumunuzu yazsaydınız. Evli misiniz, bebek mi istiyorsunuz? Bu rüya sıkıntılı bir şeyin sonucunu tahmin etmediğiniz bir zamanda alacağınızı söylüyor. Ancak bu konu her ne ise büyük bir hırsızlık söz konusu olacak ileride. Ve siz farkında olmadan bu duruma hem emek vermiş hem de beklenti içine girmiş olacaksınız. Çok dikkatli olun. Düşünüp taşınmadan hiç bir girişimde bulunmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA