Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FANUSA KAPATILMAK

15.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Merhaba, İş yerim merdiveninden çıkıp birlikte çalıştığım arkadaşın kapısını tıklatıp açıyorum. İçerisi gerçekteki odası değil büyük yatakta tek başına. Başında dikdörtgen biçimli boynuna kadar geçmiş naylon kaplı, kirlimsi fanus gibi kapalı bir başlık ve üzerinde örtü var. Mahkum gibi, ceza gibi sanki acayip bir şey. Elinde de cep telefonu gibi bir şeyle meşgul sanki de beni fark edip ilgilenmiyor. Başa geçen o şeyden dolayı hastalık olabilir mi diye yorumladım ki iş arkadaşım kapmaktan korkar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendi nefsinde boğulmayı temsil eden bir rüya bu. Kendisiyle öylesine meşgul ki dışarı ile olan bağını koparmış. Kendi egosunun içinde gittikçe azalan bir oksijenle, kendini bir yola mahküm etmiş. Sadece birileri ile olan bağını güçlü tutmaya çalışıyor ama kendisinin ne durumda olduğunun farkında değil. Bu rüya bir süre sonra ruhsal bunalımın eşiğine gelebileceğinin habercisidir. Oksijen bitince yaşayamazsınız, o zaman fanustan kurtulmak isteyeceki çırpınacak ama prangayı bağlamış bir kez, kurtulması çok zor olacak. Bu rüya bir sevdaya ait olabileceği başka soyut kavramlara bağımlılığı da temsil edebilir. İçkiye, kumara, esrara, bilgisayara, bir sevdaya bağlanmak gibi şeyleri mesela. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA