Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FALCIDAN BİLGİ ALMAK

08.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pasa
Rüyamda bilgisayar labaratuvarndydm eski erkek arkadaşım sol çarprazımda oturuyodu.karanlıktı sınıf.bir anda fal için depoya in dendi bana orda bekleyen bir tanıdığımdı.kadın açar açmaz falı,ben bu fala bakamam ağırlaştm sen cinlere karışmışsın dedi.tek birşey söyleyeyim eski erkek arkadaşın seni öldn zannediyor o kazada o yüzden seni başka biriymiş gibi görüyor bu nedenle bakmıyor suratına dedi.tekrar yukarı çıktım eski erkk arkadşımn bilgisayarında gülşah yazdığını grdüm. sonra 45 dedi koştu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri "Cinlere karışma" nın meali ağır negatif enerjiler altındasınız. Erkek arkadaşınızın sizi öldü sanması ise yüreğini size kapttığının işareti. Biri bunun böyle olması için size büyü yapmış olmalı. Rakamın anlamını bilemem ama onun gönlünün bir yerinde hala duruyorsunuz. Büyüler çok ağır enerjilerdir ama ebediyen sürmezler, bir süre sonra etkisi geçecektir. Yeniden size dönmesini beklemelisiniz. Bu arada sık sık duş yaparak bedeninizin üzerindeki enerjiyi salmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA