Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FALCI GÖRMEK

09.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sbsnm
Kahin selam eşim rüyasında görmüş. Sabah geç kalkmış ve uçağı kaçırdığını düşünerek hızlıca havaalanına gitmiş. Orda 3 tane değişik özürlü falcı ile karşılaşmış. Falcılar yeşillik bir yerde oturuyorlarmış. Falcılar eşime çok ideal bir çift olduğumuz birbirimizi dengelediğimizi söylemişler. Falcılar eşin gri yeşil İngiltere kıyısına bırak gitsin demişler. İstersen sen de onunla gidebilirsin demişler. Eşimin uçağının 22.30 da oldugunu söylemişler. Not:İngiltere ile bir bağlantımız yok.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşinizin işiyle ilgili gelişmeler var ya da çalışmıyorsa maddi yaşamı ile ilgili olabilir. Bir teklif alabilirsiniz ve yurt dışı bağlantısı olabilir. Falcıların söyledikleri genelde doğru çıkar ama bilinçaltı ilginç bağlantılarla çalıştığı için çoğu kez olay gerçekleşmeden ne anlama geldiğini bilemediğimiz semboller görürüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA