Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVRAK BULMAK

18.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen terkedilenerkek
Baba evindeydim. Oturma odasına kapının olmadığı taraftan girdim babam banyo yapıyordu meğerse mutfağın orda bir de banyo varmış gerçekte yok. Ben koltuğun arasından dolaşıp koltuğun altında beyaz renkli mektup gibi tapu gibi senet gibi parasal değeri olan işime yarayacak bir şey buluyorum.Sonra babam çıkıp geliyor seslenip çağırıyor bir sürü şey almış.3 tane ekmek var yuvarlak ayrıca bir sürü güzel bisküviler ve başka bir sürü çeşit gıdalar var şekerli bisküvi kendiliğinden açılıyor ve yiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanız sıkıntılardan kurtulmuş ya da kurtulmak üzere. Sizin eşinizden ayrılığınız, diğer rüyanızda gördüğüm kadarı ile içinize oturmuş. Bu ayrılık bazı duyumlardan kaynaklanmış, dedikodular ya da benzer şeyler olmuş. Şimdi babanızdan dolayı elde edeceğiniz yeni bir kısmet söz konusu. Uzun zamandır işe yaramadan duran bir şeyi değerlendirebilirsiniz. Ya da bu kısmeti kullanıp kendinize bir teklif yapılmasını sağlayabilirsiniz. Maddi olarak size destek çıkacaklar.Bir diğer rüyanız bilinçlatınızın bir ürünüdür. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA