Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLİYALARIN GEMİYİ KURTARMASI

19.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Evli Mutlu
Rüyamda 3 evliya gördüm. Bir adadaydık ve gemimiz okyanusun ortasına doğru sürüklenerek battı. Sonra 3 evliya belirdi sarı sarık ve cübbeleriyle sırtları dönüktü bize yüzlerini görmedim. Okyanusun üstünden yürüyerek gemiyi su üstüne çıkarıp karaya gönderdiler. Sonra bana içinde altın gümüş ve incilerden oluşan güzel bir kutu verdiler çok sevindim daha sonra uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gemi, hayatın macera içeren bir kesitini temsil eder. Siz böyle bir duruma maruz kalmışsınız ya da kalacaksınız. Ancak neyse ki ilahi güçler sizi koruyacak ve güvenli bir hayata yönlendirecekler. Evliyalar, yüksek ruhani varlıkların sembolleridirler. Bu süreç sizin için bir sınav sanki. Sürecin sonında ender bulunan kısmetler hediye edilecek size. Bu sınavı başarı ile vereceksiniz, bunun için iradeniz, sabrınız ve inancınız var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA