Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLİYA GÖRMEK

04.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen asi
Rüyamda merdiven gibi bir yerde öylece bekliyordum kapıdan uzun siyah sakallı siyah elbiseli bir adam girdi böyle yeryüzünde bir seyin silüetine bürünmüş gibiydi onun Allah tarafından gönderildiğini hissettim ve ona bakarken bana duanı söyle dedi kimsiniz diye sordum duan nedir söyle dedi sonra duamı söyledim etrafımız kalabalıklastı ve ben ona para verdiğimi hatırlıyorum niye verdim bilmiyorum sonra duasını ettiğim sevdiğim kişide o kalabalıkta göründü onu da rüyamda öylece yüzünü gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip rüyalar eğer bilinçaltındaki isteklerin yansıması değilse, gönülden istenen ve inançla beklenen şeylerin gerçekleşeceğini haber verir. Para vermeniz, isteklerim olursa şunu yaparım, bunu yaparım şeklinde sözler verdiğinizi haber veriyor. Gönülünüzden buna benzer şeyler geçiriyor olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA