Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLERE İŞARET KONULMASI

08.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emrah şimşek
Tayinim evime uzak bir okula çıktıktan sonra rüyamda kaldığım apartmanlardan heryerde vardı ama yalnızca benim oturduğum daire yeşildi. diğerleri sarıydı ve üzerlerinde kırmızı çarpı işareti vardı.bir kaç gün sonraki rüyamda da camiden çıkıp kiralık bir ev gördüm ama önceki rüyam aklıma geldi ve bu evi kiralamak istemedim. acaba şuanki evimde oturmaya devam mı etmeliyim?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Oturduğunuz dairenin yeşil olması çok güzel bir ayrım. Bir şeyden korkulacaksa başkalarının başlarına gelebilecek şeylerden endişe etmek lazım. Sizin binanız işaretli değil, siz ferahta olacaksınız. Bu rüya başka bir açıdan hedeflerle ilgili olabilir. Eğer binalar hedeflerin sembolü ise buradaki işiniz size hedeflerinize ulaştıracak demektir. Benzer şekilde başka yerlerde çalışabilirdiniz ya da tayin olabilirdiniz ama sizi beklenen ve hedeflenen kariyere ulaştırmayacaktı bu tayinler. Üzerlerindeki çarpılar bu çalışma seçeneklerinin, sizin adınıza, bu nedenle elendiğini söylüyor. Kısacası her açıdan bulunduğunuz yerden kıpırdamayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA