Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EVLENMEK

18.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ASPL_82
Evleniyorum. Gelinve damadın çıkacağı kapıda bekliyoruz. Ramazandayız.Damadı göremiyorum. Takım elbiseli uzun boylu 30 40 yaş arası biri dua ediyor. Onu bekliyoruz. O sırada nedimelerim geliyor.2 tanesi nar çiçeği elbise giymişler. Birini tanımıyorum ama arkadaşımmış.Sonra 3.Nedime geliyor baştan aşağı siyah giyinmiş.Bana gelip diyorki siyahlı olan. Damat tarafı viyanadan olduğu için saat farkından dolayı bizden daha çok oruç tutmuş oluyorlarmış. Çok bekletmeyelim.tamam diyorum.Teşekkürler:
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evli misiniz bilmiyorum. Eğer değilseniz bu rüya gerçekten de önümüzdeki bir yıl içinde evleneceğinizi haber veriyor olabilir. Bu evlilik size geleceğinizi garanti altına alma şansı da verecek. Her iki taraf için de bu evlilik uzun zamandır ihtiyaç duyulan ve elde edilemeyen şeylerin elde edilmesini sağlayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA