Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLENMEK İSTEMEK

08.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen srkn
Merhaba, babam şuanda sağ şükür.ben rüyamda babamın bir süre önce öldüğünü anneminde başkasıyla evlenmek istediğini ve beni de o kişi ile tanıştırmak istediğini gördüm. her ne kadar karşı çıksam da beni o kişi ile tanıştırmak için bir yere getirdi ben o kişiye hakaret edip nerede kaldığını sorduğum sırada annem arkamda olduğunu söyledi. baktığımda genç bir adamdı anneme bu genç dediğimde yok o yüz estetiği yaptırdı 51 yaşında dedi. daha sonra o kişiye ait olan lüks bir lokantada yemek yedik.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneniz bir ortak işe girmeyi düşünecek ama babanızı ezip geçmesi lazım. Sizden destek isteyeceği anlaşılıyor. Ben rüyanızı bu şekilde yorumladım ama bu rüya bir bilinçaltı rüyası da olabilir. Çoğu kez bu rüyaları, benzer ilişkilerden etkilenerek görüyoruz. Bir nevi korkularla yüzleşiyoruz diyebilirim sana. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA