Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLENME TEKLİFİ ALMAK

30.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayse
Duştayım biri havlu veriyor yüzüm ıslak ve güzelmiş bir odada ağır bir kalem silgiyle bir şey siliyorum mavi bir kalem var odayı boş görüyorum arkadasiyla eski erkek arkadaşım geliyor kalp şeklinde altın bir yüzükle bana evlenme teklifi ediyor şaşırıyorum sarılıyorum sonra akrabalarım geliyor anlıyorlar yüzüğü göstermiyorum miami deymisiz kalabalik annem kardeşim bana bıçak şakası yapıyor kızıyorum onun arkadaşı da bir şeyler yiyor ıslak saçlarımı tarayıp kurutuyorum saçlarim sari uzun guzelmis
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı anıları silmenin zamanı gelmiş. Siz bunları belleğinizden sildiğinizde, eski aşkları unuttuğunuzda kader yeniden harekete geçecek, şu anda siz ona engel oluyorsunuz. Halinize şükretmelisiniz. Çünkü yakında evlenme teklifi alacaksınız ve yabancı çevrelere girme şansı yakalayacaksınız. Ailenizden uzak kalma konusu biraz kafanızı karıştırabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA