Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLENİP ÇOCUK SAHİBİ OLMAK

09.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zzzz
Bekarım ve bu sene üni.den mezun olcam .Rüyamda tanıdığım bir kişiden bir kız çocugum olmuş ve ismi bile belli.hatta ikinci çocuğum da erkek adıda eyyüp olacakmış .bi ara babası mama almaya gidiyor o sırada çok kalabalık bi topluluk geliyor yanıma hepsi tanıdigim insanlar kuzenlerim falan birisi bebeği emziriyor arada da çocuğun yüzüne güneş geliyor bende pusettin gölgeligini kapatiyorum . birileri bebeği kucagina alıyor en son babası gelip kucağında mama yemeye götürüyor bende ardndn gidiyorm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlilik eğer çocuk sahibi de olacaksanız kaderdir. Kaderi de çok önceden görebilmemiz mümkündür. Ben bu rüyada sizin geleceğinizi gördüğünüzü düşünüyorum. Gördüğünüz erkek bire bir evleneceğiniz kişi olmayabilir ama ileride evlendiğinizde iki bebeğiniz olabilir. Ve cinsiyetleri de gördüğünüz şekilde olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA