Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EVLENEMEMEK

22.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 38dilek
1Genelde rüyamda hep evlenemedigimi görüyorum ama bukez evlenmeye çalıştığım adami ilkkez gördüm nikah için memurun karşısında yanımızda bikaç çiftle birlikte oturuyorduk üzerimde gelinlik var.ociftlerin nikahlarini kıyıyor sıra bize gelince mesaim bitti siz yarın gelin diyor.ertesi gün gene hazirlanip gidiyoruz bu seferde evrak eksik hazirlayip Başka gün gelin diyor bende tartışma çıkarıp çıkıyorum kapıda kayinvalidemden altinlarimi istiyorum istediğim için evlenicegim adam kızıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlenememek.. Bu da farklı bir rüya değil; yine evlenememişsiniz. Bu rüyaların tamamı bilinçaltı rüyası. Zaten sürekli görülen, benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar. Sizde evlenememe, evde kalma korkusu baş göstermiş olmalı. Bilinçaltınız bu korkuyu yok etmeye çalışıyor ve sürekli sizi bu korku ile yüzleştiriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA