Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLENECEĞİ KİMSEYİ GÖRMEK

21.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen demircan
Abdest alırken sol arka üst dişi iltihaplı gördüm ama abdest aldım.sonra namaz kıldım.sonra evi gezdim evde eski eşyalar vardı.evin başka kapısından çıktım kendimi tarla kenarında buldum.sonra asker gördüm asker tarlanın ortasında oturuyordu.sonra bana sen hep burdan geçiyorsun dedi.ben de rahatsız ettiysem kusura bakmayın dedim.o da yok sen burdan her zaman geç dedi.sonra bana eski gazete parçası verdi kendi resmi vardı.al bunu babana götür yakın zamanda seni istemeye gelcem dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Değişik bir çevreye gireceksiniz ve kendi sorunlarınızın farkına varacaksınız. Yıllardır içinize attığınız şeyler sizi rahatsız etmeye başlayacak. Bu sürecin sonunda farkındalığınız artacak ve çevreyi daha iyi tahlil edeceksiniz. Yıllardır farkında olmadığınız birinin size karşı olan ilgisini anlayıp şaşırabilirsiniz. Çok güvendiğiniz bir bu, herkesin güvendiği biri. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA