Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLENECEĞİ İNSANI ÖNCEDEN GÖRMEK

08.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melis
Daha önce size evleneceğim kişiyle ilgili rüyalarımı göndermiştim.Evleneceğim kişiyi 2008' de ismi, fiziksel özellikleri ve o zamanlar evli olduğunu dul biri olacağını görmüştüm.Bu kişiyi 2 senedir tanıyorum ve 2 senedir bu kişiyle ilgili aralıklı rüyalar görüyorum ve birçoğu doğru çıkıyor. İlişkimevli kesin olarak bitti, şu an kimse bilmiyor sizde Haziran'da öğreneceksiniz dedi.Ankara' daymışız,ayakkabı almam lazım dedi, bende AVM'ye gidelim dedim, elimi tuttu ve birlikte ayakkabı baktık.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu evlilik kaderinizde var. O nedenle uzun yıllar önce görmüşsünüz. Ancak bu kadar sık ve adım adım görmenizin başka bir sebebi olmalı. Bu durum genellikle bir önceki yaşamdan kalma hesaplaşmalarla ilgilidir. Geçmiş yaşamlarda çözülemeyen ikili ilişki meseleleri bir sonraki yaşamda yeniden kadere yazılır. Bu kişi ile eski yaşamınızda evli olmazı gerekmez. Başka bir tür akrabalık da olabilir aranızda. Ve bu yaşamda düğümleri çözeceksiniz anlaşılan. Rüyanıza gelince, bu rüya bu kişinin size sıkıntı vereceğini söylüyor. Ama bunu siz gönüllü isteyeceksiniz. "İlişkimevli kesin olarak bitti" ne demek hiç anlamadım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA