Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLADIN KURTULMASI

16.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nuray
Çok uzun zamandır görüşmediğim arkadaşımı ruyamda sık sık telefon görüşmesi yapıyoruz ikimiz kendisi tanınmış biriymiş mikrofonla röportaj yapıyor yüzüne karlar vuruyor gözleri karla örtülmüştü sonra bir kapıdan eve giriyorum büyük bir salonu var bir camı var camdan baktım önü denizdi odanın içi boştu içimden evin güzel olduğunu düşündüm bu ev bu arkadaşımınmış bu solonda yatakta genç oğlum yatıyordu oğlum birkaç gündür kayıpmış burda buluyorum oğlum gözlerini açıyor arkadaşım oğlumu kurtarmış
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski bir arkadaşınız popüler bir iş yapıyor ama yalnızlık da çekiyor. Onunla yeniden bir araya gelecek, iletişim kuracaksınız. Bundan sonra sizin oğlunuzun kararsızlık yaşadığı ya da sizin oğlunuz hakkında endişelerle dolu olduğunu bir konu çözüme kavuşacak. Arkadaşınız size derman olacak adeta. Rüyada gördüğünüz arkadaşınız sadece bir sembol olabilir. Mesela ismi ile size yardımcı olacak insanı sembolize ediyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA