Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVİN YIKILMASI

30.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merve merve
Esimle dışarı çıkıyoruz beni kayinvalidemlerin yazlığına götürüyor şaşırıyorum.niye kandırdın diyorum bisey demiyorum. Kiz kardesini goruyorum elinde bi mektup var. Bana yazmış esimde okumus. Kayinvalidemi goruyorum.düşman gibi bakiyor bana. Yuzu cok yaşlanmış ve leke var yüzünde. Ardindan evimdeyim.camdan bakiyorum binalar yikiliyor tek tek.Bizimkide yikilacak çıkalım diye bağırıyorum.esim yatakta uyuyor. Dinlemiyor kalkmiyor.bina asagi dogru yikiliyor.evimizin içi dağılıyor.valiz topluyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne yazık ki pek güzel bir rüya değil. Kayınvalidenizin yüzündeki leke ve yaşlanmış olması bazı sıkıntılardan dolayı düzgün düşünemediğini anlatıyor bize. Bir sebep arıyor ve belki de ailenizi suçluyor. Görümceniz de bu konularda eşinizi sürekli dolduruyor, ona laf çarpıyor olabilir. Biliyorsunuz ama elinizden bir şey gelmez. Binaların yıkılması, hedeflerin, evliliklerin, düzenlerin yıkılmasıdır. Başkalarının acılarına tanık olmuşsunuz ve ruhunuz biliyor ki böyle devam ederse aynı şeyler sizin de başınıza gelebilir. Ama eşiniz anlamak istemiyor, adeta uyuyor. Onu yeniden uyarın, rüyayı anlatın. Düzeninizin bozulmaması için doğru yargılar içinde olmalı ve önlem almalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA