Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVİN YEŞİL OLMASI

07.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhabasevdigim insanla küsüz ruyamda annesi babası ve ben onların evindeymisim bana annesi ve babası salonu gezdiriyolar salonun duvarları tavanı yeşil renkte bana tavanı gösteriyor annesi dipdibe yeşil renkte bisuru avize var açıklama yapiy felan salon o kadar büyük ki bölüm bölüm gezdiriyolar yerde kırmızı minder ortu var sonra ben normalde bilmediğim dualari ezbere okumaya başlıyorum annesi de aynı anda aynı duayı benle ara ara eşlik ediyo okuyo babasida kafa salliyo onayliyo ben okurken
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O ev sizin muradınız, tutkunuz ve aydınlığınız. Sevdiğinizin yanında olmak istiyorsunuz. Rüya size inanç içinde olmanızı söylüyor o ailede sizin gibi birlikte olmanızı istiyor ya da en azından evlatlarının mutlu olmasını istiyorlar. Birlikte ettiğiniz dualar sizleri birbirinize yaklaştıracak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA