Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVİN DAĞINIK OLMASI

22.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen deniz
Merhaba, rüyamda bir grup arkadaşımla denize giderken ben evde birşey unutuyorum ve tek başıma geri dönüyorum. Elimi cebime atıyorum anahtarı çıkarıyorum, bir adet kapı anahtarı ama ucunun kırılmış olduğunu görüyorum, ya şimdi nasıl açacağım ben burayı derken deniyorum ve kapı açılıyor, içeriye girdiğimde darmadağınık bir ev görüyorum, hırsız girmiş koşun diyorum komşular geliyor evi topluyor fakat sonradan hatırlıyorum, aslında taşınıyormuşuz ben zaten evi dağınık bırakmışım diye hatırlıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı çıkmazlardasınız ya da siz öyle düşünüyorsunuz. Hayatınız dağılmış, pek çok sorun ve gelişme var ama düzen yok, onun yerine beklenti var. Kıskançlıklardan ve nazardan da korkuyorsunuz. Yakında bazı gelişmeler olacak gibi görünüyor. Beklemeye devam edin ama işlerinizi de toparlayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA