Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVİN ÇOK ISINMASI

01.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ece aslan
Mrb..Rüyamda bir sınıftayım eski bir hocam ve öğrencilerle ders görüyoruz. Yazı yazıyorduk. Karnem verilecekmiş. Karnemin içini görüyorum. Tek hatırladığım içinde eski bir müdürümle ismim yanyana yazılmıştı ve benim adımın karşısında karnem alınırken doğum günümün kutlanacağı yazılıyordu. Güya eski müdürüm ve arkadaşlar kutlayacaklarmış.öğrenci değilim.. Birde rahmetli babamla eve yeni takılmış bir kombi ye bakıyorduk. Ev çok ısınmış oluyor ve ben kombinin derecesini biraz düşürüyorum. Tşkr..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İkinci rüyanız aile içi ilişkilerin güçleneceğinin işareti. Babanızla siz bu duruma önder olacaksınız. Öğrenci değilsiniz ama mesleğiniz nedir yazmamışsınız. Karnede müdür ile yanyana yazılan isminiz önemli bir mevkiye geleceğinizi söylüyor olabilir. Bir başarı söz konusu olacak ve bu durum sizin için de sürpriz olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA