Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVİ TEMİZLEMEK

23.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen serap ozdemir
Ruyamdakızkardeşimin evindeymişim mutfak ile banyo birmiş,mutfakta Bulaşık Mak.içi kirli kaşık çatal hatta tırnak makası bile var onları Mak. yıkıyorum içimdenbu kız nekadar pis diyorumsonra gider yerine bakıyorum çok kirli çamur gibi oraları elimle temizliyorum elim hep kir ve çamur oluyor sonra kapıdan rahmetli babam sesleniyoröleli 18 yıl olduwc ye girecekmiş ben hemen duş alıp havluya sarılıp odaya geciyorum.Babam yine kapıya geliyor bize kızıyor bu kapıları niye kilitliyorsunuz diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kızkardeşinizin sorunları ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bu süreç size, kendi hayatınıza şükretmeyi öğretecek. Babanızın ikazı şudur; hayatınızı başkalarına ve onlardan gelecek fırsatlara kapatmayın. Evli değilseniz ve sevgiliniz yoksa belki de kalbinizi kapalı tutmamanız konusunda uyarılmışsınızdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA