Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVİ FARE BASMASI

20.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ceren oguz
Ruyamda ablamla benim yeni aldıgımız evi gördümyeni bitmiş bina ama henüz taşınmadık binada sadece toprak sahibi oturuyor hatta o adam yuzunden gerçekte satmayı düşünüyoruz çünki adam huysuz biri Binaya dışardan baktıgımızda evlerin salonları görünüyor ama parkenin üzerinde sayısız bir sürü fareler,cardonlar geziyor bina farelerle dolu hatta yanımda rahmetli annemde vardı o sırada ablamla ben korkuyoruz ablam diyorki ben burda asla kalamam deyip geceyarısı çantasını alıp gidiyor.acil yorum ri
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kötülük var bu evde. Ama nedenini bilemem. Biri size oyun oynamış olmasın, kandırılmış olmayasınız aman çok dikkat edin. Elinizde tapunuz var mı? Tapu almadan eve para ödemeyin. Cardon nedir bilmiyorum o nedenle yorum yapamam. Ama fare hep kötülüğü temsil eder ve bazen de hırsızlık, soyulma, aldatılma anlamı taşır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA