Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVİ BULAMAMAK

04.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Selen
Gece yarısı evden çıkmış bir haldeyim eve dönmek istiyorum ama evi bulamıyorum yanımda iki kişi ayın doğduğu tarafa bakıp dua etmeye basliyo bende bir baktım ki ay hilal şeklinde ama kırmızıya yakın kelime saadeti getirerek eve gidiyorum.bu sefer ay güneşin battığı yönde ama hareket eder bu halde yıldızlar etrafına toplanıp duruyo ama benden başka kimse göremiyor ağlıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Baştan söylemeliyim eğer bu rüyanın geneline korku hakimse ve ağlamanız da korkudan kaynaklanıyorsa bu rüyayı yorumlamak yanlış olur. Korku hissedilen rüyalar haberci olmazlar, onar bilinçaltının ürünleridir. Eğer böyle değilse bu rüya ailenize ters düşerek yapacağınız girişimlerde sonuçlardan rahatsız olmayı ve kararsızlıklara düşmeyi simgeliyor. Bir umudun arkasından gitmek mantıklı olmayabilir. Ve sonuçta babanızdna başkası size hak vermeyebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA