Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVE YABANCILARIN GELMESİ

21.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif
Rüyada eve sarışın bir kadınla çocuğu geldi.Kadın Almanca konuştu ben İngilizce bildiğimizi söylediğimde İngilizce konuştu.Akrabamızla Almanyada evlendiğini onu aramaya geldiğini kızın da onun olduğunu söyledi. Eve girdileryemek hazırladık.Türkçe konuşmaya başladılar.Otururken annem kıza o akrabamızla ilgili bilgi verdi.Durumu kurtaramadılaryüzleri değiştikız evden gitti. Sonra annesinin yalanını yakaladıkdolandırıcıydı.O an uyandım yorgandan metal iğnemsi birşey çıktı.İkisi bağlantılı mı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne karışık bir rüya, film gibi. Gerçek yaşamda bu akrabanızın yabancı ülkelerle işi mi var? Durumu nedir? Hiç bir şey bilmeden yorumlamak çok zor. Anak sonuçta bu insanların dolandırıcı olduklarını öğrendiğinize gör bu günlerde kandırılmalara karşı kendinizi korumanızı tavsiye ederim.Yorgandaki metalin rüyaya bir etkisi olmaz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA