Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVE SU DOLMASI

04.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevda
Bugece baya karışık rüyalar gördüm evimin kapısına çıkıyorum aşagıya bakıyorum ikinci kata kadar su dolu korkuyorum Nasıl çıkıcam ben diyorum sonra evde uyuyormuşum uyandım bakıyorum cep tekefonumu bulamıyorum anneme sesleniyorum sonra yastıgın altında ikinci el cep telefonu bana hediye alınmış erkek arkadaşım almış ama beğenmiyorum arızalı bu diyorum bizim orda köprü var Oray'a dogru yürüyorum soğuk heryer buz kar korkuyorum köprünün oralar kalabalık
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailevi ya da özel yaşamla ilgili sorunlar var, bunların etkisindesiniz ve adım atmaya korkar hale gelmişsiniz. Bir haber bekliyorsunuz ama beklediğiniz haberin yerine olmadık haberler duyuyorsunuz. Yalnızlık çekiyorsunuz ve sizin dışınızda gelişen olaylara kayıtsız kalıyorsunuz. Bu rüyaların tamamı bilinçaltı rüyası. Sizin içinde bulunduğunuz durum ile ilgili. Haberci değiller merak etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA