Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVDEN KURTULMAK

01.12.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen M
Annem 6 yıl önce öldü ve biz 4 kardeşiz.Babamla hiç iyi geçinemiyoruz evden çok gitmek istiyoruz ve bir rüya gördüm bunla ilgili şimdi ben 17 yaşındayım ve dayımlarla anneannemle beraber felan tatile gidiyoruz tatilden dönüyoruz ve herkese evden ayrılıp antalyada çalışıp para kazanıcağımızı söylüyoruz ama herkes evden ayrılmamız gerektiğini söylüyor ama biz onlar yaşadıklarımızı bilmiyorsunuz diye tepki gösteriyoruz.gerçekte evden ayrılmamizi mutlu olmamizi isterler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Sizin zorluklarınızı anlayabiliyorum. Aileniz tabii ki sıkıntılı yaşamlardan kurtulmanızı isterler ama buna hazır olmadan yapabileceğiniz bir şey yok, sonunuz hüsran olur. Şimdi tüm dikkatinizi derslerinize vermeli ve iyi bir okulda okumaya çalışmalısınız. Okul bittiyse işinize odaklanın, yaşamınızı tek başınıza sürdürebildiğinizde ayaklarınızın üzerinde durmayı deneyebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA